Osobisty dietetyk i trener. Pabianice, Łódź


Paulina Malinowska – osobisty dietetyk i trener oraz instruktor rekreacji ruchowej na terenie Pabianic, Łodzi.Paulina Malinowska – jestem dietetykiem oraz instruktorem rekreacji ruchowej. Założycielką koncepcji „Metoda jedz i ćwicz” oraz właścicielką gabinetu dietetycznego. Jestem także specjalistką Fundacji Insulinooporność oraz terapeutką psychodietetyczna pracującą metodą TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Prowadzę bezpiecznie przez proces redukcji, pomagam wyjść ze schorzeń dietozależnych oraz zaburzeń odżywiania.

 

Swoją miłość do zdrowego stylu życia, poszerzyłam w wieku trzydziestu lat o studia dietetyczne i przełożyłam na profesję. Dietetyka pojawiła się z potrzeby serca. Zawodowo bardzo dobrze sobie radziłam, ponieważ jako pierwszy uzyskałam tytuł magistra ekonomii i Master of Business Administration (MBA) na Politechnice Łódzkiej i Université de Lyon.

 

Praca dietetyka i osobistego trenera to moja wielka pasja. Wokół koncepcji „Metoda jedz i ćwicz” buduję społeczność, która liczy już ponad 2500 osób. Jestem mentorką i przewodniczką po zawiłym świecie żywienia, aktywności oraz ogólnego dobrostanu organizmu. Oprócz indywidualnych konsultacji, prowadzę także liczne warsztaty, wykłady i spotkania dotyczące zdrowia i dobrej kondycji.

 

Pomogłam już setkom kobiet i mężczyzn w dążeniu do ich celu. Na swoim koncie mam ponad 2000 konsultacji i planów dietetycznych, kilkadziesiąt przeprowadzonych wykładów i warsztatów. Posiadam ogromne doświadczenie zawodowe zarówno jako dietetyk, jak również instruktor aktywności ruchowej. Wspieram ludzi w odnalezieniu motywacji, uwolnienia swojego potencjału, zwiększenia pewności siebie. Sprawiam, że zdrowy styl życia, aktywność i odżywianie stają się codziennością i nieodłącznym elementem życia.