O mnie


Dietetyk Paulina Malinowska
Jestem kobietą aktywną,  35+, szczęśliwą mężatką i matką dwójki radosnych dzieci.  Moje życie zawsze związane było z aktywnością i ruchem. Od 15 lat jestem instruktorem fitness. Szkoliłam się na licznych konwencjach i seminariach. Ruch i aktywność fizyczna są dla mnie integralną częścią każdego dnia i do tego namawiam każdego.

Nie trzeba być wcale wyczynowym sportowcem, ani spędzać długich godzin w klubach fitness,aby utrzymywać kondycję na dobrym poziomie. Wystarczy spacer zamiast samochodu, schody zamiast windy, rower, sanki z dziećmi lub pływalnia zamiast oglądania telewizji.

 

Równolegle jestem dietetykiem i doradcą żywieniowym. W oparciu o fachową wiedzę z tego zakresu wspieram moich klientów w osiąganiu zamierzonych celów. Moja zasada to nie komplikować, nie tworzyć rewolucji, nie robić zamieszania w głowie – to podstawy METODY JEDZ I ĆWICZ.  Nie wierzę w diety cud, nie popieram suplementów w postaci proszków na śniadanie, pseudo-obiad i kolację.  Musimy wiedzieć co jemy, jeść różnorodnie i zdrowo.

 

Na codzień gotuję, wciąż poszukuję recept kulinarnych, inspiruję się nimi, modyfikuję je i eksperymentuję. Bardzo lubię gotować intuicyjnie, tworzyć swoje autorskie dania dla rodziny i znajomych.

Jednym z największych dla mnie wyzwań kulinarnych, którym staram się sprostać każdego dnia, jest żywienie moich dzieci. Patrząc na efekty tych działań i widząc jak racjonalne odżywianie procentuje dobrą kondycją i zdrowiem, cieszę się mogąc wyposażyć je w ten kapitał.

 

Chętnie dzielę się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami na Facebooku, dlatego zachęcam do śledzenia profilu „Metoda jedz i ćwicz”. Jest tam sporo o zdrowiu, gotowaniu i aktywności fizycznej, czyli o tym co ważne, aby utrzymać nasze ciało w jak najlepszej kondycji.